english   english czech   česky


 
Novinky Program Pro návštěvníky O festivalu Partneři Kontakty

Hlavní pořadatel


Asociace českých filmových klubů


SpolupořadatelHlavní partneři

 


Než vyrazíte

Pokud se chystáte na 38. Letní filmovou školu, doporučujeme vám přečíst si několik následujících rad, které vám pomůžou s akreditací, orientací a bezproblémovým pobytem v Uherském Hradišti.
  • Pokud se chystáte navštívit Letní filmovou školu poprvé, je třeba, abyste se nejprve zaregistrovali. Na váš mail dostanete přístupové údaje, které použijete pro následnou akreditaci. Neregistrujte se v případě, že jste se LFŠ zúčastnili v letech 2008, 2009,  2010 či 2011. Pokud jste zapomněli své přístupové údaje, v sekci „akreditace“ si je můžete nechat znovu zaslat na váš mail. Vstup do akreditace zde.
  • Registrace i akreditace na 38. ročník LFŠ je spuštěna od 12. dubna 2012. Nejlevněji vás vyjde akreditace zaplacená nejpozději do 31. května 2012. Rozhodující pro uznání této zlevněné akreditace je datum na složence, či příkazu k úhradě. Pokud nevyužijete včasnou akreditaci a budete se akreditovat až před příjezdem na LFŠ nebo přímo na místě, upozorňujeme vás, že platbu za akreditaci bezhotovostním převodem je nutno realizovat do 18. července. Po tomto termínu je nutno realizovat platbu pouze přes systém PaySec anebo na místě v hotovosti či platební kartou.
  • Na akreditační kartu je potřebná vaše fotografie. Nejjednodušším způsobem je nahrát ji elektronicky přímo do akreditačního formuláře. Pokud tuto možnost nemáte, vyfotíme vás i na místě, připravte se však na možné zdlouhavé fronty. Fotografie nemusí být pro jednodenní akreditace.
  • Zároveň s akreditací si můžete v systému i vybrat a zaplatit v předstihu ubytování. Pokud vám naše nabídka ubytování nevyhovuje, můžete se obrátit na Městské informační centrum v Uherském Hradišti, kde vám rádi vyjdou vstříc.
  • Pro účastníky máme nachystány celkem čtyři druhy akreditací – jednodenní, třídenní, šestidenní a na celou dobu LFŠ. Pro jednodenní akreditaci se neregistrujte, nezaručuje vám ani možnost ubytování přes akreditační systém, ani slevy na doprovodné akce.
  • Studentům (akceptujeme karty ISIC, KM EURO 26 Student či potvrzení o studiu z příslušné školy), členům FK (AČFK a ASFK) a držitelům ZTP budou po předložení příslušných dokladů poskytnuty slevy (neplatí pro jednodenní akreditace). Doklady posílejte naskenované (včetně termínu platnosti) na adresu: akreditace@lfs.cz
  • Vstupenky na doprovodné akce si můžete objednat i zaplatit přes akreditační systém, nebo si je přímo zakoupit v MIC Uherské Hradiště. Držitelé vícedenních akreditaci mají možnost zakoupit vstupenky na doprovodné akce s výraznou slevou (pouze přes akreditační systém AČFK). Slevněné vstupenky je nutno však si rezervovat v systému do 20.7. včetně. Zaplatit a vyzvednout si je můžete až na místě v pokladně kina Hvězda, nejpozději však do 16 hodin na daný koncert v příslušný den. Na místě v době konání LFŠ budou v prodeji pouze vstupenky za plnou cenu. Přes akreditační systém si můžete objednat také katalog.
  • Ihned po vyzvednutí akreditace vám doporučujeme navštívit místo, kde večer složíte hlavu, a informovat se např. o provozních hodinách recepce či možnosti úschovy zavazadel. V Městském informačním centru na Masarykově náměstí vám můžou doporučit zajímavá místa v okolí Uherského Hradiště, půjčit kolo apod.
  • Kapacity sálů jsou omezené, doporučujeme proto dostavit se na projekci včas, nejlépe minimálně se čtvrthodinovým předstihem. Pokud je sál již plně obsazen, služba vás na film z důvodu protipožárních opatření nevpustí. Projekce začínají s časovým posunem ve třech blocích v průběhu dne. Třetím blokem je vždy projekce ve Sportovní hale, která svou kapacitou pojme zbylé zájemce v daném bloku.

zpět   |   nahoru   |   domů


Všechna práva vyhrazena / © 2011 Asociace českých filmových klubů / realizace nextWEB / adminPřipravujeme

Příští Letní filmovou školu pro vás připravujeme v termínu od 26.7. do 3.8. 2013. Těšíme se na vás!

 Další odkazy

Filmové listy

Ztráty a nálezy

Své dotazy můžete zasílat na jarmila.koutna@acfk.cz.

Zprávy z Letní filmové školy Uherské Hradiště 2012 na ČT2

Program LFŠ pro iPhone

Počasí